A-tým

Novou sezonu odstartuje Sparta s nováčkem z Liberce

Na Grémiu klubů nejvyšší soutěže byl rozlosován nový ročník VARTA futsal ligy. Sparťané zahájí sezonu 2018/19 dvěma zápasy na domácí palubovce a hned v úvodu sezony se mají diváci na co těšit. V prvním kole přijede do Prahy nováček soutěže Zlej se(n) Liberec a v kole druhém dojde na pražské derby. Základní část uzavřou sparťané […]

Sparta končí druhá! V Chrudimi dotáhla dvoubrankové manko, ale padla v prodloužení

Konečné 2. místo obsadili futsalisté pražské Sparty v sezoně 2017/18. Rozhodl o tom třetí finálový zápas s ERA-PACKEM Chrudim, ve kterém sparťané sice domácím hráčům srdnatě vzdorovali, dokonce stáhli dvoubrankové manko a dotáhli zápas do prodloužení, ve kterém ale Chrudim utkání zlomila a dovedla k vítěznému konci a k zisku mistrovského titulu.

Sparťané chtějí vrátit finálovou sérii do Prahy

V pátek od 17:00 se v chrudimské městské sportovní hale postaví futsalisté Sparty potřetí v rámci finálové série domácímu ERA-PACKU Chrudim. Sparta prohrává v sérii 0:2 na zápasy a její cíl je tedy více než jasný – zvítězit a vrátit finále do Arény Sparta na Podvinném mlýně.

Sparta neskórovala a ve finále Chrudimi podruhé podlehla. Zbraně ale neskládá!

Po porážce 1:2 v Chrudimi sehráli futsalisté pražské Sparty v pondělí v Aréně Sparta na Podvinném mlýně druhé utkání finálové série proti ERA-PACKU Chrudim. Po bezbrankovém prvním poločase to byli hosté z Chrudimi, kdo se nakonec radoval z vítězství 3:0 a zvýšení vedení v sérii na 2:0 na zápasy.

Sparta odehraje historicky první domácí finále. Beni Simitči: Musíme být soudržní jako praví sparťani!

Historicky první domácí finálové utkání sehrají v pondělí v Aréně Sparta na Podvinném mlýně od 20:15 hodin futsalisté pražské Sparty. Ti zatím v sérii s ERA-PACKEM Chrudim prohrávají 0:1 na zápasy, když v prvním duelu soupeři podlehli těsně 1:2. Nenechte si ujít tento zápas a přijďte podpořit Spartu v souboji s třináctinásobným mistrem.

Sparta zahodila šance a vedení ve finálové sérii se ujala Chrudim

Finále play off VARTA futsal ligy odstartovalo v pátek v MSH Chrudim duelem domácího ERA-PACKU s pražskou Spartou. Tým Beniho Simitči dokázal třináctinásobnému mistrovi nejvyšší soutěže vzdorovat a jen málo chybělo k tomu, aby si třeba i odvezl z vedení 1:0 v sérii. Z prvního vítězství se ale nakonec raduje Chrudim, která po přestávce otočila dvěma góly z 0:1 na 2:1.