A-tým

Sparta neskórovala a ve finále Chrudimi podruhé podlehla. Zbraně ale neskládá!

Po porážce 1:2 v Chrudimi sehráli futsalisté pražské Sparty v pondělí v Aréně Sparta na Podvinném mlýně druhé utkání finálové série proti ERA-PACKU Chrudim. Po bezbrankovém prvním poločase to byli hosté z Chrudimi, kdo se nakonec radoval z vítězství 3:0 a zvýšení vedení v sérii na 2:0 na zápasy.

Sparta odehraje historicky první domácí finále. Beni Simitči: Musíme být soudržní jako praví sparťani!

Historicky první domácí finálové utkání sehrají v pondělí v Aréně Sparta na Podvinném mlýně od 20:15 hodin futsalisté pražské Sparty. Ti zatím v sérii s ERA-PACKEM Chrudim prohrávají 0:1 na zápasy, když v prvním duelu soupeři podlehli těsně 1:2. Nenechte si ujít tento zápas a přijďte podpořit Spartu v souboji s třináctinásobným mistrem.

Sparta zahodila šance a vedení ve finálové sérii se ujala Chrudim

Finále play off VARTA futsal ligy odstartovalo v pátek v MSH Chrudim duelem domácího ERA-PACKU s pražskou Spartou. Tým Beniho Simitči dokázal třináctinásobnému mistrovi nejvyšší soutěže vzdorovat a jen málo chybělo k tomu, aby si třeba i odvezl z vedení 1:0 v sérii. Z prvního vítězství se ale nakonec raduje Chrudim, která po přestávce otočila dvěma góly z 0:1 na 2:1.

Finále odstartují sparťané pátečním duelem v Chrudimi

Po dlouhé a strastiplné cestě odstartuje pro pražskou Spartu v pátek 20. dubna v 18:00 hodin vysněná finálová série. Její první duel se odehraje v chrudimské sportovní hale, a to před kamerami České televize.

Trenér Sparty Beni Simitči: Cíl jsme splnili a čeká nás vrchol v podobě finále

Sparťané si v úterý 17. dubna vybojovali vítězstvím v pátém zápase semifinálové série 7:2 nad Plzní postup do historického finále, které si Sparta zahraje vůbec poprvé. Vyzpovídali jsme trenéra Sparty Beniho Simitči, který uvedl: „Finále mezi Spartou a Chrudimí je správné vyvrcholení sezony!“

Sparta šesti góly ve druhé půli rozhodla o svém postupu do finále

Rozhodující, páté utkání semifinálové série mezi pražskou Spartou a Interobalem Plzeň bylo na programu v úterý 17. dubna v plzeňské hale Lokomotiva. Duel rozhodl o tom, kdo z dvojice postoupí do finále. Tým, který se mohl na konci utkání radovat byla Sparta, která zvítězila 7:2 a již v pátek 20. dubna ji čeká od 18 hodin první finálový duel […]