A-tým

Sparta splnila povinnost. Trenér však spokojený nebyl

Futsalisté pražské Sparty vyjeli v pátek k zápasu 17. kola VARTA futsal ligy do Šumperka, kde sehráli utkání s Gamaspolem Jeseník. Ačkoliv Sparta svého soupeře porazila jednoznačně 7:1, trenér Beni Simitči s výkonem svého týmu moc spokojený nebyl.

Sparta odehraje utkání s Gamaspolem Jeseník v Šumperku

V 17. kole VARTA futsal ligy zamíří futsalisté Sparty do Šumperka, kde se utkají s jedenáctým týmem soutěže, Gamaspolem Jeseník. Ten obvykle hraje své domácí zápasy v Ostravě, nicméně duel se Spartou byl přesunut do šumperské sportovní haly. Úvodní výkop je v pátek 19. ledna naplánován na 20.00 hodin. Co před zápasem říkají zástupci Sparty a Jeseníku?

Sparta splnila roli favorita a poslednímu Třinci nastřílela sedm branek

V rámci 16. kola VARTA futsal ligy přivítala pražská Sparta v hale na Podvinném mlýně poslední celek soutěže, SKP OCEL Třinec. Roli favorita sparťané zvládli a mohli se radovat z vysokého vítězství 7:1.

V televizním utkání přivítá Sparta futsalisty Třince

Před kamerami ČT Sport sehrají ve čtvrtek od 18.10 hodin futsalisté pražské Sparty zápas 16. kola VARTA futsal ligy, ve kterém přivítají v Aréně Sparta na Podvinném mlýně mužstvo SKP OCEL Třinec. V souboji s posledním týmem soutěže bude Sparta jasným favoritem, což si uvědomují i zástupci obou klubů.

Sparta přežila v poslední minutě dvě penalty a z Litoměřic veze bod

Futsalisté Sparty se v 15. kole VARTA futsal ligy utkali v lovosické sportovní hale Chemik s mužstvem Gardenline Litoměřice. Pražané se museli v zápase obejít bez několika zraněných hráčů v čele s Marcelem a Amadeem a bylo jasné, že je proti Litoměřicím nečeká snadné utkání.

Spartu čekají v prvním zápase roku 2018 Litoměřice

Futsalistům Sparty konec minulého roku nevyšel dle představ. Po těsné prohře ve finále Poháru FAČR s Chrudimí přišlo klopýtnutí na palubovce Slavie a druhá porážka po sobě. Nyní ale pojedou Pražané odhodlaní zvítězit do Lovosic, kde se od 20.30 hodin v SH Chemik střetnou s týmem Gardenline Litoměřice. Co před duelem říkají zástupci obou mužstev?