Antonín Hrdina je oficiálně hráčem pražské Sparty

Jsme rádi, že vám oficiálně můžeme oznámit, že AC Sparta Praha futsal získala do svých řad Antonína Hrdinu. Třiadvacetiletý futsalista má na svém kontě už více než sto odehraných ligových zápasů, v nichž nastřílel 74 branek a připsal si 54 asistencí. Hráč se s naším klubem připravuje již delší dobu, ale až nyní, po více než půl roce, se podařilo dotáhnout do úspěšného konce jednání se Slavií o jeho přestupu. Číst dále „Antonín Hrdina je oficiálně hráčem pražské Sparty“

Sparťané zahájili letní přípravu

Futsalisté pražské Sparty zahájili ve středu 1. srpna letní přípravu na sezonu 2018/19. Trenérské trio Beni Simitči, Karel Frýd a Jan Klíma mělo k dispozici celkem 15 hráčů.

Startu přípravy se zúčastnili: Vahala, Gerčák, Bezstarosti, Drahovský, Seidler, Novak, Amrani, Hrdina, Jean, Pimpolho, Sop, Hora, Hájek, Hochman, Doležal. V brzké době se k týmu připojí také Brahimi a Grbeša.

Ve Spartě už nebude pokračovat Michal Belej, odchází do Německa

Poté, co jsme vám oznámili jména hráčů, kteří již v AC Sparta Praha futsal působit nebudou, přidáváme ještě jedno jméno. Tým opouští Michal Belej, kterému bylo nabídnuto, aby ve Spartě pokračoval, nicméně navržené podmínky nepřijal a odchází do německé ligy.

Díky za vše Beli, ať se ti v novém působišti daří.