Sparta nezaváhala, z Hodonína veze vysokou výhru

Sparta do utkání vstoupila aktivně, první gól vstřelil už ve druhé minutě Wilde, následně domácí začali powerplay, ze které dokázali vyrovnat. V 8. minutě vrátil vedení hostům Michal Seidler. Domácí se dostali do několika brejků, ale v zakončení úspěšní nebyli. Třetí gól Sparty přidal po přečíslení Tihomir Novak. O minutu později hodonínský Leasure snížil na 3:2. Do konce poločasu se prosadil podruhé Michal Seidler a Martin Hora.

V druhé půli úřadovala Sparta, domácí jen korigovali skóre ve 26. a 40. minutě.

Beni Simitči: „Splnili jsme si první úkol, co máme v programu. Zahráli si mlaďasové, myslím si, že dost, ať už Křivánek, Hora či Fejzullahi. Ostatní kluci si splnili svoji povinnost, co měli. Chtěl bych poděkovat fanouškům obou stran i vedení Tanga za dobrý zápas a přeji jim hodně štěstí do budoucna.“

Jiří Štěrba: „Sparta vyhrála jednoznačně, protože je prostě úplně někde jinde. My jsme však i přes vysokou prohru spokojeni s výkonem našeho týmu. Ještě jednu věc jsme všichni v Hodoníně ocenili: Sparta, její hráči a vedení se k nám chovali „normálně“, chci tím říct, že nám nedávali najevo, jaký výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy je. To se bohužel o jiných TOP týmech říci nedá.“

FC Tango Hodonín vs. AC Sparta Praha 4:11 (2:5)

Branky: 4. Doubravský, 14. Leasure (Ťok), 26. Doubravský (Ťok), 40. Leasure – 2. Wilde (Seidler), 8. Seidler (Wilde), 13. Novak (Drahovský), 18. Seidler (Novak), 20. Hora (Seidler), 23. Drahovský (Novak), 26. Drahovský, 31. Seidler, 35. Křivánek (Fejzullahi), 36. Seidler, 39. Drahovský

Karty: 35. Doubravský (HOD)

FC Tango Hodonín: Parobek (Němeček) – Rehák, Buršík (K), Buc, Krivaqa, Blažek, Doubravský, Ťok, Leasure, Hromek

AC Sparta Praha: Kubíček (Vahala,Plecitý) – Novak, Wilde, Fejzullahi, Drahovský (K), Hora, Seidler

Rozhodčí: Čep – Rygl